-FENIX-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-FENIX-

Savez -FENIX-
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Predstavljanje/Upoznavanje

Ići dole 
+4
-Attila-
Srpski_Beli_Vuk
-TANTAL-
Boni
8 posters
AutorPoruka
Boni
Admin
Boni


Broj poruka : 10
Datum upisa : 15.02.2012
Godina : 48
Lokacija : Beograd

Predstavljanje/Upoznavanje  Empty
PočaljiNaslov: Predstavljanje/Upoznavanje    Predstavljanje/Upoznavanje  I_icon_minitimeČet Feb 16, 2012 6:37 am

geek
Sanja iz Beograda, '76 god, udata, dvoje dece....knjigovodja Smile



Poslednji put izmenio Boni dana Pet Feb 17, 2012 9:22 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
-TANTAL-
Admin
-TANTAL-


Broj poruka : 7
Datum upisa : 15.02.2012
Godina : 45
Lokacija : Leskovac

Predstavljanje/Upoznavanje  Empty
PočaljiNaslov: -TANTAL-   Predstavljanje/Upoznavanje  I_icon_minitimeČet Feb 16, 2012 7:08 am

ja sam Marijan,iz Leskovca,'78god.oženjen,dvoje dece,
volim zabavu i naravno obožavam da igram Ikariam , da se primetiti

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
https://savezfenix.forumsr.net
Srpski_Beli_Vuk

Srpski_Beli_Vuk


Broj poruka : 4
Datum upisa : 16.02.2012
Godina : 31
Lokacija : Инђија

Predstavljanje/Upoznavanje  Empty
PočaljiNaslov: Поздрав савезници   Predstavljanje/Upoznavanje  I_icon_minitimeČet Feb 16, 2012 8:29 am

Моје име је Милован,али можете ме звати Мића.Ја сам 1993. годиште и живим у Инђији.
Икериам сам почео да цепам од пре пар месеци,али сам брзо упијао савете искуснијих играча па сам доста напредовао.

What a Face Mad What a Face Mad What a Face Mad What a Face Mad What a Face Mad Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Poslednji put izmenio Srpski_Beli_Vuk dana Čet Feb 16, 2012 11:25 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
-Attila-
Admin



Broj poruka : 5
Datum upisa : 15.02.2012

Predstavljanje/Upoznavanje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje/Upoznavanje    Predstavljanje/Upoznavanje  I_icon_minitimeČet Feb 16, 2012 9:36 am

-Attila- iz Novog Sada, '82 godiste, Ikariam igram nesto vise od 3 godine Smile

Predstavljanje/Upoznavanje  DSCN3873
Nazad na vrh Ići dole
Don_Gvozden




Broj poruka : 1
Datum upisa : 16.02.2012
Godina : 37
Lokacija : nis

Predstavljanje/Upoznavanje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje/Upoznavanje    Predstavljanje/Upoznavanje  I_icon_minitimeČet Feb 16, 2012 11:30 am

Don_Gvozden, ja sam iz nis-a, 86. sam godiste i ovo mi je prvi svet
Nazad na vrh Ići dole
Medicus+

Medicus+


Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.02.2012
Godina : 28
Lokacija : Beograd, Republika Srbija

Predstavljanje/Upoznavanje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje/Upoznavanje    Predstavljanje/Upoznavanje  I_icon_minitimeČet Feb 16, 2012 1:47 pm

Stefan iz Beograda, 17 godina, rakiju slabo pijem, al zato vinjak derem Laughing
Učim medicinu, u slobodno vreme igram CS uglavnom sa tečom, ljubi nas tetka Very Happy i tako Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://forum.beotel.net
Anesteziolog

Anesteziolog


Broj poruka : 1
Datum upisa : 16.02.2012
Lokacija : Valjevo

Predstavljanje/Upoznavanje  Empty
PočaljiNaslov: Anesteziolog   Predstavljanje/Upoznavanje  I_icon_minitimeČet Feb 16, 2012 2:38 pm

Ја сам Никола из Ваљева, 17 година. Идем у Медицинску школу ( 3. година ) , а циљ ми је ( Анестезиологија или Хирургија, што се да видети ). У слободно време играк Икариам, идем у теретану и на пливање ( скоро сваки дан ) ! farao
Nazad na vrh Ići dole
Medicus+

Medicus+


Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.02.2012
Godina : 28
Lokacija : Beograd, Republika Srbija

Predstavljanje/Upoznavanje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje/Upoznavanje    Predstavljanje/Upoznavanje  I_icon_minitimeČet Feb 16, 2012 5:03 pm

Oh, kolega....živeli Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://forum.beotel.net
Mr Black

Mr Black


Broj poruka : 1
Datum upisa : 29.10.2012
Godina : 39
Lokacija : Obrenovac

Predstavljanje/Upoznavanje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje/Upoznavanje    Predstavljanje/Upoznavanje  I_icon_minitimePon Okt 29, 2012 10:17 am

Bora iz Obrenovca, 28 godina ne ozenjen sa dvoje dece Cool Igram na Beti u PER I ovde. Igrao malio i na delti u HATE ali sam odustao.....smorilo me pa sam pravio pauzu oko 10 meseci. Inace sam pecaros u privremenoj penziji a radim opet privremeno kao pumpadzija. Tocim plin i suze mi oci Very Happy ...pa tako......... I love you I love you
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predstavljanje/Upoznavanje  Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavljanje/Upoznavanje    Predstavljanje/Upoznavanje  I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predstavljanje/Upoznavanje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
-FENIX- :: Vaša 1° kategorija :: Fenix-
Skoči na: